.     .

پورتال ساز روبیک

Rubik Cube CMS یکی از بهترین و موفق ترین محصولات تولیدی شرکت بوده ، که از سال 1381 تا کنون توسط متخصصین نرم افزاری شرکت منطبق بر ساختار مهندسی نرم افزار تولید شده وبه صورت مستمر و متمرکز با آخرین تکنولوژی های روز درحال به روزرسانی و توسعه بوده است ، این نرم افزار علاوه بر توانمندی های متعدد در ارائه ماژول های متعدد و ارائه هسته قدرتمند کنترل ،تولید ومدیریت  محتوی پا را از یک سامانه CMS فراتر نهاده و با قابلیت های همچون  راه اندازی پورتال های جامع   ویا ارائه انواع سرویس های الکترونیک خود را به عنوان سامانه ای منحصر به فرد مطرح نموده است، این نرم افزار با امکان راه اندازی زیر پورتال ها با امکان مدیریت مستقل برای هر زیر پورتال توسط مدیر میانی ، توانایی مدیریت متمرکز، گزارشگیری جامع، ایجاد مرکز کنترل داده و غیره  این بستر را فراهم می اورد که مدیر ارشد سیستم امکان کنترل تمامی اطلاعات و مدیریت جامع را دارا باشد و همچنین با توجه به رویکرد خدمات محور طراحی سامانه، امکانات قابل ملاحظه ای در عرضه ارائه  انواع سرویس ها و خدمات الکترونیک به مدیران سایت ها و پورتال ها ارائه می نماید.

کارکرد ها :
راه اندازی پورتال های جامع سازمانی و اطلاعاتی
راه اندازی  پورتال های تجاری
پیاده سازی انواع بانک های اطلاعاتی
پیاده سازی پورتال های خبری
راه اندازی سایت های تخصصی
پیاده سازی پورتال های داخلی

 


  

سرعت بارگذاری بالا

 نرم افزار روبیک بدلیل استفاده از روشهای جدید و پیشرفته فشرده سازی محتوا و تکنیک های دیگر، دارای  سرعت بارگذاری فوق العاده ای بین تمام پورتال سازهای کشور می باشد. بعنوان مثال سرعت همین صفحه ای که در حال خواندن آن هستید را در نظر بگیرید که صفحه ساده ای هم نیست و دارای گرافیک های متنوعی  می باشد اما در کسری از ثانیه این صفحه بطور کامل دیده می شود.


  

امنیت در برابر نفوذ و حملات سایبری

پورتال باید در برابر حملات سایبری تا حد ممکن مقاوم باشد و بخصوص با توجه به اینکه کشور ما در سالهای اخیر مورد هدف حملات گوناگون قرار گرفته است اهمیت این موضوع دوچندان میشود که این مهم در قالب روشهایی همچون تست نفوذ در این پورتال ساز گنجانده شده است.


  

قابل استفاده در موبایل ها و تبلت ها (Responsive)

 هم اکنون بالای 70 درصد پورتال ها و یا وب سایت ها توسط گوشیهای موبایل و یا تبلت های کاربران رویت می شود. پورتال ساز روبیک درگاه شما را به شیوه ای هوشمند برای تمام دستگاهها سازگار میکند که کاربران میتوانند از طریق انواع گوشیهای آیفون و اندروید و یا تبلت ها با سایزها و مارک های مختلف به کمک این نرم افزار، پورتال مورد نظر را به راحتی مشاهده نمایند و خدمات و سرویس های مورد نظر را ارائه می شود.


  

توانایی توسعه سریع پورتال سازمان

 نرم افزار روبیک به دلیل استفاده از آخرین تکنولوژی شرکت مایکرو سافت سرعت و قدرت آن در بالاترین حد ممکن تضمین شده است و این قابلیت را دارد که کاربر خیلی سریع صفحات و منو های جدید ایجاد کند و محتواهای خود را در آن صفحات بدون محدودیت قرار دهد و همه اینها تماما توسط کاربر و بدون وابستگی به شرکت قابل انجام است.


دشبورد ساز
طراح رابط کاربری
گزارش ساز
فرم ساز

رضایت نامه ها و تقدیر نامه ها
  
آدرس  : تهران، میدان دوم صادقیه، خیابان تقدیری پلاک 14 واحد 2 
آدرس دفتر مشهد : بولوار پیروزی،بین پیروزی 76 و میدان لادن پلاک 170واحد 2
شماره تماس  : 02144976742,43   
شماره تماس مشهد : 8939628,29 - 05138650729
ایمیل : info@hooshco.com

  
آدرس  : تهران، میدان دوم صادقیه، خیابان تقدیری پلاک 14 واحد 2 
آدرس دفتر مشهد : بولوار پیروزی،بین پیروزی 76 و میدان لادن پلاک 170واحد 2
شماره تماس  : 02144976742,43   
شماره تماس مشهد : 8939628,29 - 05138650729
ایمیل : info@hooshco.com

تمامی حقوق این وب سایت برای هوشکو (Hooshco) محفوظ است