شاخص های اصلی Rubik Cube CMS شاخص های اصلی Rubik Cube CMS


طراحی و تکنولوژی بومی                            
Domestic Technology                                                                 
ویژگی بارز نرم افزار پورتال ساز Rubik Cube CMS  معماری بومی ان می باشد. تمامی ساختارهای (هسته مدیریتی،معماری امنیتی، ماژولها و...) نرم افزار توسط مهندسین نرم افزار شرکت منطبق با نیاز های داخلی طراحی و تولید گردد . این ویژگی شرکت را قادر ساخته که به فراخور زمان و نیاز های روز افزون مشتریان تغییرات حتی در معماری سیستم ایجاد نموده تا به اهداف در بهینه ترین وضعیت دست پیدا نماید این همه به علت در دست بودن تکنولوژی و دانش مهندسی محصول می باشد و این خیالی آسوده را به مشتریان جهت توسعه های پیش بینی  نشده آتی نوید می دهد. این موضوعی است که توسط محصولات با تکنولوژی وارداتی (NUKها و...) نادیده گرفته می شود   و برخی از مشتریان از این موضوع مطلع نمی باشند.

سامانه جامع ارتباطی
Comprehensive Communication System
سرویس جامع ارتباطی با استفاده از کلیه ابزارهای اطلاع رسانی شامل SMS، Email، Message بحث ارتباط و اطلاع رسانی را در کلیه سطوح سیستم را بر عهد دارد.این سرویس علاوه بر اینکه این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که بصورت مستقیم از امکان ارسال SMS، Email، Message استفاده نموده و به گروه های کاربری مختلف به فراخور اطلاع رسانی نماید در تمامی اجرای سیستم قابلیت استفاده را دارا می باشد و تمامی ماژول هاو سرویس ها قادر به استفاده از خدمات سیستم ارتباطی به فرا خور می باشند به عنوان مثال در حوزه ماژول اخبار این امکان را به مدیر سایت می دهد که اخبار سایت یا پورتال علاوه بر ارائه بروی وب بصورت SMS ویا ٍEmail  به برخی از اعضا ارسال گردد ویا در حوزه فرایند های الکترونیک این امکان را داراست که پس از اتمام هر مراحل کاری اطلاع رسانی مناسب را به ارباب رجوع ویا کاربران توسط یکی از ابزارهای این سامانه نماید.
مدیریت جامع زیر پورتال
Sub Portal Integrated Management
یکی از قابلیت های بارز Rubik Cube CMS امکان تولید زیر پورتال (زیر سایت) به تعداد نا محدود با تمام قابلیت ها و توانمندی های یک پورتال می باشد. هر زیر پورتال مدیریت کامل و کاربری مستقل خود را داراست و کلیه اجزا  اعم از گرافیک،امکانات صفحات ،ماژول ها و.. توسط مدیر زیر پورتال قابل مدیریت می باشد با این تفاوت با پورتال مادر که کلیه زیر پورتال ها تحت مدیریت پورتال مرکز قرار گرفته و مدیر ارشد پورتال که مدیر پورتال جامع می باشد کلیه دسترسی ها مدیران زیر پورتال ها و همچنین مدیریت اطلاعات کلیه زیر پورتال ها را برعهده دارد و قادر خواهد بود علاوه بر نقش مدیریتی ، نقش نظارتی را نیز بر روی کلیه شعب ویا زیر مجموعه های خود داشته باشد.این امکان به مدیر توسعه نرم افزار این امکان را می دهد که پورتال های استانی ویا کشور ی با مدیریت یکپارچه راه اندازی نماید.

سامانه مدیریت پیام
Message Management System
سامانه مدیریت پیام با هدف ارتباط بین کاربران معتبر نرم افزار اعم از  اعضا ویا مدیران فنی (مدیران زیر پورتال ها) در سطوح مختلف طراحی  شده است.این سامانه با ارائه یک کارتابل مدیریت پیام اعضا را قادر به ارسال پیام،پاسخ به پیام، آرشیو ویا جستجو پیام می سازد و بصورت ماژول قابل ارائه به کلیه کاربران عضو در سایت می باشد.این سامانه با دارا بودن سیستم Alarming در صورت دریافت پیام، کاربر را بصورت بلادرنگ مطلع نموده و این امکان را داراست که این اطلاع رسانی را از طریق SMS  نیز به انجام برساند.


تمامي حقوق براي شركت سيستم هاي هوشمند محتوا نگار شرق محفوظ مي باشد | COPY RIGHT RESERVED BY INTELLIGENT SYSTEM CO
 
مفاهيم پايه
  

پورتال چیست؟ پورتال چیست؟

  

سیستم مدیریت محتوا چیست؟ سیستم مدیریت محتوا چیست؟

  

انواع پورتال انواع پورتال


بسته پورتالساز روبیکیوب

  

شاخص های اصلی Rubik Cube CMS شاخص های اصلی Rubik Cube CMS


  

امکانات هسته و سیستم پایه امکانات هسته و سیستم پایه

  

ماژول ها ماژول ها

  

خدمات Web Service خدمات Web Service

  

ویژگیها و امکانات پیشرفته پورتالساز ویژگیها و امکانات پیشرفته پورتالساز


ویژگی های عمومی پورتالساز روبیکیوب

RubikCube CMS