.     .

سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار روبیک

BPMS ها ابزار های هستند که سازمان ها را در جهت نیل به هدف سازمان الکترونیک همراهی می نمایند. این سیستم ها که از سال 2005 به بعد در حال فراگیر شدن هستند اکثر مبتنی بر تکنولوژی و پروتکل های معماری سرویس گرا هستند. دلیل استفاده این سیستم ها از معماری سرویس گرا قابلیت بالای انعطاف پذیری و استفاده مجدد این معماری است که در مباحث مدیریت فرایندهای کاری مورد نیاز است که علاوه بر اینکه طیف گسترده از ابزاهای مناسب جهت تولید فرایندهای الکترونیک در اختیار کاربران قرار می دهد قابلیت کاملا پویا در جهت اعمال تغییرات و ارتقا فرایند های طراحی شده را ارائه می نماید. Rubik Cube BPMS نیز بصورت کامل از استاندارد BPMN  تبعیت می نماید و با ارائه قابلیت های منحصر به فرد سازمان ها در تحقق BPMS سازمانی همراهی می نماید.یکی از بهترین و موفق ترین محصولات تولیدی شرکت بوده که از سال 1385 تا کنون توسط متخصصین نرم افزاری شرکت منطبق بر ساختار مهندسی نرم افزار و استانداری هایBPMN  تولید شده و بصورت مستمر و متمرکز با آخرین تکنولوژی های روز درحال به روزرسانی و توسعه بوده است. این سیستم بدنه اصلی مدیریت فرآیندهای الکترونیکی در عملیات کاری سازمان را برعهده دارد. کارشناسان سازمان مشتری پس از شناخت و تحلیل یک فرآیند کاری، قادر خواهند بود که مستقل از بدنه خدماتی فرآیند (درون سازمانی، برون سازمانی و یا ترکیبی از هر دو شکل) کلیه مراحل کاری را در سامانه با کمک Workflow Engine  خود تعریف نموده و مراحل چرخش کار را طراحی نمایند و سپس عملیات کار خود را بروی آن مستقر نمایند.
این سامانه قادر است با ارائه خدمات شفاف سازمانی موضوع فرآیندهای الکترونیک و تکریم ارباب رجوعرا در هر سازمانی پیاده سازی نموده و اجرای Rubik Cube BMPS گامی بلند برای هر سازمان جهت تحقق دولت الکترونیک می باشد.
    
کارکردها :
  •     پیاده سازی انواع فرآیندهای الکترونیک برون سازمانی
  •      پیاده سازی کلیه فرآیند های دورن سازمانی
  •     پیاده سازی انواع فرآیند های الکترونیک توزیع شده
  •     اجرای پیشخوان های الکترونیک
  •     اجرای فرآیند های بین دستگاهی (G2G)
  •     اجرای انواع سامانه های الکترونیک


  

سرعت بارگذاری بالا

 نرم افزار روبیک بدلیل استفاده از روشهای جدید و پیشرفته فشرده سازی محتوا و تکنیک های دیگر، دارای  سرعت بارگذاری فوق العاده ای بین تمام پورتال سازهای کشور می باشد. بعنوان مثال سرعت همین صفحه ای که در حال خواندن آن هستید را در نظر بگیرید که صفحه ساده ای هم نیست و دارای گرافیک های متنوعی  می باشد اما در کسری از ثانیه این صفحه بطور کامل دیده می شود.


  

امنیت در برابر نفوذ و حملات سایبری

پورتال باید در برابر حملات سایبری تا حد ممکن مقاوم باشد و بخصوص با توجه به اینکه کشور ما در سالهای اخیر مورد هدف حملات گوناگون قرار گرفته است اهمیت این موضوع دوچندان میشود که این مهم در قالب روشهایی همچون تست نفوذ در این پورتال ساز گنجانده شده است.


  

قابل استفاده در موبایل ها و تبلت ها (Responsive)

 هم اکنون بالای 70 درصد پورتال ها و یا وب سایت ها توسط گوشیهای موبایل و یا تبلت های کاربران رویت می شود. پورتال ساز روبیک درگاه شما را به شیوه ای هوشمند برای تمام دستگاهها سازگار میکند که کاربران میتوانند از طریق انواع گوشیهای آیفون و اندروید و یا تبلت ها با سایزها و مارک های مختلف به کمک این نرم افزار، پورتال مورد نظر را به راحتی مشاهده نمایند و خدمات و سرویس های مورد نظر را ارائه می شود.


  

توانایی توسعه سریع پورتال سازمان

 نرم افزار روبیک به دلیل استفاده از آخرین تکنولوژی شرکت مایکرو سافت سرعت و قدرت آن در بالاترین حد ممکن تضمین شده است و این قابلیت را دارد که کاربر خیلی سریع صفحات و منو های جدید ایجاد کند و محتواهای خود را در آن صفحات بدون محدودیت قرار دهد و همه اینها تماما توسط کاربر و بدون وابستگی به شرکت قابل انجام است.


دشبورد ساز
طراح رابط کاربری
گزارش ساز
فرم ساز

رضایت نامه ها و تقدیر نامه ها
  
آدرس  : تهران، میدان دوم صادقیه، خیابان تقدیری پلاک 14 واحد 2 
آدرس دفتر مشهد : بولوار پیروزی،بین پیروزی 76 و میدان لادن پلاک 170واحد 2
شماره تماس  : 02144976742,43   
شماره تماس مشهد : 8939628,29 - 05138650729
ایمیل : info@hooshco.com

  
آدرس  : تهران، میدان دوم صادقیه، خیابان تقدیری پلاک 14 واحد 2 
آدرس دفتر مشهد : بولوار پیروزی،بین پیروزی 76 و میدان لادن پلاک 170واحد 2
شماره تماس  : 02144976742,43   
شماره تماس مشهد : 8939628,29 - 05138650729
ایمیل : info@hooshco.com

تمامی حقوق این وب سایت برای هوشکو (Hooshco) محفوظ است